خدمات ماساژ

دوره (کلاس) آموزش مقدماتی ماساژ جامع بصورت خصوصی

User Rating:  / 2
PoorBest 

کلاسهای آقایان و بانوان هرکدام بصورت جداگانه و خصوصی انجام می‌پذیرد. تدریس این کلاس آموزشی، توسط استاد محمّدرضا یحیایی، انجام می‌پذیرد

توضیحات دوره آموزشی در ادامه مطلب...


   «ماساژ» تنها مجموعه‌ای از مشت‌و مال دادن بدن نیست، بلکه مجموعه‌ای از تکنیکها، مهارتها و علوم جسمی، ذهنی و روحی است؛ و فیزیوتراپیست‌ها و حکیمان و مخصوصاً ماساژورها باید علاوه بر تسلط به یکسری از مهارتها در زمینة تکنیکهای ماساژ درمانی، به سایر علوم مرتبط نیز تسلط داشته باشند تا به مقام یک حکیم جامع در «ماساژ درمانی جامع» نایل شوند. شامل: 1- انوع بیماریها و درمان آنها 2- انواع ماساژها و طریقة استفادة صحیح از آنها 3- زمان صحیح ماساژ دادن 4- چه کسانی را نباید ماساژ داد و ... .

   لذا در این راستا،استاد «محمّدرضا یحیایی»(بنیانگذار انستیتو بین‌المللی جامع برگزیدگان ایران)(محقّق، مخترع، نویسنده و مدرس در زمینه‌های: طب سوزنی، ماساژ، حجامت، طب سنّتی، طب گیاهی، هیپنوتیزم، طریقت هنرهای رزمی، یوگا، تای‌چی، چی‌کُنگ، ذِِن، علوم روحی و متافیزیک، .... و مُبدع تز «جامع» در جهان)، به‌منظور بالا بردن سطح علمی و تکنیکی فیزیوتراپیست‌ها و ماساژورها و طبیبان و اساتید و حکیمان، و مجهز نمودن ایشان به یکسری از مهارتها و توانمندیهای تکمیلی، از قبیل: طب سوزنی، ماساژ، حجامت، طب سنّتی، طب گیاهی، هیپنوتیزم، طریقت هنرهای رزمی، یوگا، تای‌چی، چی‌کُنگ، ذِن، علوم روحی، متافیزیک و ....، یکسری کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کند.

   خانم‌ها و آقایانی‌که مایلند در هر یک از این دوره‌های آموزشی شرکت کنند، می‌توانند فرم ثبت‌نام اولیه را تکمیل نمایند. لازم به ذکر است که پس از بررسی فرم ثبت‌نام اولیه توسط کارشناسان محترم بخش پذیرش دانشجو در واحد آموزش، با ایشان تماس گرفته خواهد شد تا ضمن تکمیل مرحلة ثبت‌نام، اطلاعات لازم در خصوص مکان و زمان دقیق شروع کلاس آموزشی در اختیار ایشان قرار گیرد.

 

 * مشخصات دورة آموزشی «دوره مقدماتی ماساژ جامع» به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

1- عنوان دوره:

   آشنایی با «ماساژ جامع» که توسط استاد «محمّدرضا یحیایی» ابداع شده است.

2- محتوای آموزشی:

   محتوای اصلی آموزشی این دوره برگرفته از کتاب‌ و پوستر «ماساژ جامع» بوده و شامل عناوین ذیل می‌باشد:

1- تاریخچة ماساژ 2- بهترين شرايط، مكان و زمان ماساژ چيست؟ 3- انواع روشهاي ماساژ 4- آموزش ماساژ جامع به زبان ساده 5- تمريناتي براي تقويت نيروي «چي» 6- چي‌كنگ تراپي 7- و...

و ... .

3- وسایل آموزشی:

   این دوره با استفاده از وسایل آموزشی ذیل که در اولین جلسه در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد، برگزار خواهد شد. از قبیل:

الف) کتاب «ماساژ درمانی جامع»، نویسنده: استاد «محمّدرضا یحیایی».

ب) پوستر «ماساژ درمانی»، نویسنده: استاد «محمّدرضا یحیایی».

ج) پوسترهای «آناتومی بدن کامل انسان».

د) گوی‌های دو تایی تائو.

ﻫ) شیشة روغن ماساژ.

و) دستگاه بادکش.

ز) شیشة الکل طبی.

ح) عطر گل محمّدی.

4- تعداد جلسات:

 

   دورة آموزشی فوق در 3 جلسه (هفته‌ای یک‌جلسه به‌مدت 7 ساعت) و هر جلسه از ساعت «10 صبح الی 5 بعدازظهر» و یا، از ساعت «2 بعدازظهر الی 9 شب»، جمعاً 25 ساعت آموزش و امتحان، توسط شخص استاد «محمّدرضا یحیایی» بصورت کاملاً خصوصی، برگزار می‌شود.

 

خانم‌ها و آقایانی‌که مایلند در دوره‌های آموزشی که زیر نظر مستقیم استاد «محمّدرضا یحیایی» برگزار می‌شود، شرکت کنند، می‌توانند نسبت به تکمیل «فرم اولیه ثبت نام» از طریق اینترنت، و ارسال آن، اقدام نمایند.

توجه: لازم به ذکر است که پس از بررسی «فرم ثبت نام اولیه» توسط کارشناسان محترم بخش پذیرش دانشجو در واحد آموزش، با ایشان تماس گرفته خواهد شد تا بعد از تکمیل مرحله ثبت نام (پر کردن فرم ثبت نام، آماده کردن مدارک لازم، پرداخت شهریه)، اطلاعات لازم در خصوص مکان و زمان دقیق شروع کلاس آموزشی در اختیار ایشان قرار گیرد.

  لازم به ذکر است که کلاسهای آموزشی بصورت کاملاً خصوصی و در منزل شخصی استاد «محمّدرضا یحیایی» در شهرستان «سمنان» و یا در منزل یکی از شاگردان جناب استاد در شهر تهران برگزار می‌شود. لذا در هر دوره، فقط تعداد محدودی دانشجو پذیرش خواهد شد، و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نموده‌اند.

توجه: به کلیه شرکت کنندگان در هر یک از دوره‌های آموزشی که در امتحان پایانی نمره قبولی کسب نمایند، گواهینامه شخصی استاد «محمّدرضا یحیایی»(بنیانگذار انستیتو بین‌المللی جامع برگزیدگان ایران) با عنوان هر یک از دوره‌ها، اعطا خواهد شد؛ انشاءالله.

مهندس جمال میرحاج

مدیریت بخش پذیرش دانشجو در واحد آموزش

انستیتو بین‌المللی جامع برگزیدگان ایران

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر با نشانی ایمیل تماس بگیرید تا مشخصات کلاس و نحوه ثبت نام برای شما ارسال شود

دانلود فرم اولیه ثبت نام (اینترنتی) فایل وُرد

   تماس 

۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵ – ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰

09373234130- 02188692065

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

جهت خرید کتابها:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است مشغول باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130  / +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

فروش کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی. چاپ آبان1397

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »