پاسخ پرسشهای رایج و پرتکرار

پاسخ پرسشهای رایج مخاطبان وب‌سایت ماساژ جامع - پرسش ۱

User Rating:  / 0

پاسخ پرسشهای رایج مخاطبان وب‌سایت ماساژ جامع

پرسش ۱: باسلام. چرا وقتی با روغن M1 و M2ترکیبی، ماساژ می‌دهید دست شما بهتر سر و لیز می‌خورد و بدن براحتی چرب می‌شود،‌ولی وقتی از روغن آلوورا استفاده می‌کنید آن چربی را ندارد و دست شما روی بدنم براحتی سر نمی‌خورد؟ ممنون. علی از تهران.

پاسخ ۱: باسلام. روغن M1 و M2مطمئنا طبیعی است و به جز روغن خالص و طبیعی خوراکی (کنجد یا زیتون) و ۴۰ نوع گیاه خوراکی دارویی ایرانی چینی،‌ چیز ناخالص و مصنوعی دیگری افزوده نشده است.

ولی روغنهای کارخانه‌ای خارجی و داخلی، مشخص نیست به چه شکلی تولید می‌شود که هم دست نمی‌تواند بخوبی سر بخورد و هم چربی آن خیلی کم است. و در ضمن از مواد افزودنی هم برای تهیه آن استفاده شده است. روغن آلووِرا فقط برای پوست مفید بوده و فقط به پوست (ظرف یک ساعت) جذب می‌شود. البته برخی روغنهای خارجی بر پایه الکل ساخته می‌شوند.

افرادی که احساس دردهای عضلانی، کشیدگی، ضرب‌خوردگی، گرفتگی و کوفتگی دارند، ماساژ با روغن گیاهی مخصوص ما (M1 و M2)، برای آنها پیشنهاد می‌شود که چهل خاصیت برای تقویت نیرو و بنیه بدن، و رفع درد و کوفتگی، و آرامش اعصاب و تقویت عضلات، شادابی، ... دارد. هر دو روغن(M1 و M2) ظرف یک ساعت اول به پوست جذب می‌شود و پس از ۲،‌۳ ساعت به داخل گوشت و استخوان نیز جذب می‌شود.

 

من خودم، مچ دستم دوبار در باشگاه و کوه به شدت ضرب دید، با روغن مالی با (M1 و M2) کاملا خوب شد. (مدیریت سایت. امیر. ۱۳۹۳/۱۰/۰۵)

پاسخ پرسشهای رایج و پرتکرار

User Rating:  / 0

.

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

جهت خرید کتابها:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است مشغول باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130  / +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

فروش کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی. چاپ آبان1397

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »