بارگذاری (دانلود) فیلم

بارگذاری(دانلود) کتاب الکترونیک- یوگا

User Rating:  / 2
PoorBest 

۱. دانلود خلاصه و معرفی کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی». (PDF) . (راست کلیک کنید و دانلود کنید) ۱۹۷کیلوبایت. تاریخ ایجاد فایل ۱۳۸۶ (تاریخ قرارگیری: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳)

«یوگا»؛ دارای ۱۴ گام، شاخه و روش است, که فقط یک شاخۀ آن در ایران مشهور است و آن هم فقط هاتا یوگا(آسانا یوگا) هست، که فقط نرمشهای یوگا هست و به تنهایی برای رسیدن به مراحل بالاتر و پیشرفت کافی نیست. «یوگا» تنها مجموعه‌ای از حرکات جسمی (آسانا) نیست، بلکه مجموعه‌ای از تکنیکها، مهارتها و علوم جسمی، ذهنی و روحی است؛ که شامل: 
۱- هاتا یوگا ۲- راجا یوگا ۳- آشتانگا یوگا ۴- دهیانا یوگا ۵- مانترا یوگا ۶- لایا یوگا ۷- کندالینی یوگا ۸- کارما یوگا ۹- تانترا یوگا ۱۰- کِریا یوگا ۱۱- گیانا یوگا ۱۲- یانترا یوگا ۱۳- بکتی یوگا ۱۴- یحیا یوگا.

فقط همین مقدار از مطالب این کتاب که بصورت معرفی، بصورت پی‌دی‌اف قرار گرفته است مجاز میباشد و بیشتر از این مقدار، خلاف قانون و شرع و اخلاق بوده و این کتاب به امید خدا در آینده تجدید چاپ خواهدشد. ان‌شاءالله. حق نشر کتاب برای نویسنده محفوظ است.

 

۲. ...

 

 

توجه: لطفا در هنگام کلیک راست کردن روی موارد، و گزینه (Save As Target) یا (Save Link As) را بزنید و در رایانه خود ذخیره نمایید. 

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

جهت خرید کتابها:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است مشغول باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130  / +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

فروش کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی. چاپ آبان1397

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »