تایلندی - تای

بارگذاری(دانلود) کتاب الکترونیک- یوگا

User Rating:  / 2
PoorBest 

۱. دانلود خلاصه و معرفی کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی». (PDF) . (راست کلیک کنید و دانلود کنید) ۱۹۷کیلوبایت. تاریخ ایجاد فایل ۱۳۸۶ (تاریخ قرارگیری: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳)

«یوگا»؛ دارای ۱۴ گام، شاخه و روش است, که فقط یک شاخۀ آن در ایران مشهور است و آن هم فقط هاتا یوگا(آسانا یوگا) هست، که فقط نرمشهای یوگا هست و به تنهایی برای رسیدن به مراحل بالاتر و پیشرفت کافی نیست. «یوگا» تنها مجموعه‌ای از حرکات جسمی (آسانا) نیست، بلکه مجموعه‌ای از تکنیکها، مهارتها و علوم جسمی، ذهنی و روحی است؛ که شامل: 
۱- هاتا یوگا ۲- راجا یوگا ۳- آشتانگا یوگا ۴- دهیانا یوگا ۵- مانترا یوگا ۶- لایا یوگا ۷- کندالینی یوگا ۸- کارما یوگا ۹- تانترا یوگا ۱۰- کِریا یوگا ۱۱- گیانا یوگا ۱۲- یانترا یوگا ۱۳- بکتی یوگا ۱۴- یحیا یوگا.

فقط همین مقدار از مطالب این کتاب که بصورت معرفی، بصورت پی‌دی‌اف قرار گرفته است مجاز میباشد و بیشتر از این مقدار، خلاف قانون و شرع و اخلاق بوده و این کتاب به امید خدا در آینده تجدید چاپ خواهدشد. ان‌شاءالله. حق نشر کتاب برای نویسنده محفوظ است.

 

۲. ...

 

 

توجه: لطفا در هنگام کلیک راست کردن روی موارد، و گزینه (Save As Target) یا (Save Link As) را بزنید و در رایانه خود ذخیره نمایید. 

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

مهمانان آنلاین

We have 46 guests and no members online

اطلاعات تماس

جهت خرید کتابها:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است مشغول باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130  / +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

فروش کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی. چاپ آبان1397

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »