رگ‌گیری و فصد

از رگ گیری و فصد چه می‌دانید؟

User Rating:  / 0
PoorBest 

از رگ گیری چه می‌دانید؟

در بدن انسان شريان‌هايي وجود دارد كه احتمال تجمع رسوبات مختلف در اين شريان‌ها بسيار زياد است.

در حقیقت تجمع رسوبات و سموم بدن در این شریان هاست که موجب بروز برخی از بیماری ها و اختلال ها در عملکرد دستگاه های درونی بدن می شود. در طب سنتی ایران به ۲روش متفاوت به تخلیه و خروج اخلاط سالم کمک می کنند که یکی از این راه ها رگ گیری و دیگری حجامت است. در شیوه رگ گیری، درمانگر با هدایت اخلاط ناسالم و سموم موجود در شریان ها به تخلیه آنها از بدن کمک می کند.

در برخی حالت ها درمانگر با پراکنده کردن اخلاط و سموم جمع شده در یک عضو به درمان این ناحیه کمک می کند. به عنوان مثال در برخی از بیماری های کلیوی با کمک رگ گیری و پراکنده سموم و اخلاط موذی از شریان ها و رگ های مربوط به کلیه ها قابل درمانند. در کنار رگ گیری ارائه ماساژ به بیماران نیز در هدایت سموم و اخلاط موذی بدن و دفع آنها بسیار موثر است.

به عنوان مثال درمانگران شیوه های درمانی در سراسر جهان برای اخراج سموم از بدن حتی در درمان افراد معتاد به مواد مخدر و الکل از این شیوه برای سم زدایی و پاکسازی خون آنها به عنوان یک درمان کمکی بهره می گیرند.

بنابراین با کمک تکنیک رگ گیری یکی از شاخه های درمانی مکتب شکسته بندی طب سنتی ایران می توان علاوه بر پاکسازی سموم بدن و درمان بیماری ها برای پیشگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری ها اقدام کرد. علاوه بر رگ گیری، قولنج گیری، جا انداختن ناف و ارائه ماساژهای خاص از دیگر خدماتی است که در مکتب شکسته بندی طب سنتی ایران به بیماران و مخاطبان ارائه می شود.

باز نشر اختصاصی: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

 رگ گیری,فصد

رگ گيري

اين روش درمان بسيار موثر و سودمند است با تحريک نقاط خاصي از اعصاب و عروق و تاندونها تاثير آن در کل بدن ظاهر مي گردد و بسياري از مشکلات عصبي عضلاني و مفاصل را مي توان به شکل قابل ملاحظه اي بهبود بخشيد.

 «رگ گیری» به معنای فشردن عروق، مویرگهای سطحی، تاندونها و عضلات یک ناحیه است.

 

فصد (رگ زدن، خون‌گیری پس از انجام رگ‌گیری)

 ۶۴ وريد در طب ايراني به جهت خونگيري معرفي شده است که از لحاظ تکنيک و زمان و ساعت و شيوه خونگيري و همچنين آماده سازي بيمار بوسيله داروها و رژيم هاي غذايي قبل و بعد فصد، تفاوت ماهيتي با خونگيري مرسوم سازمان انتقال خون دارد. فصد بر مبناي طبع و مزاج بوده و قدرتمندترين روش درمان طب ايراني معرفي شده است.

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

جهت خرید کتابها:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است مشغول باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130  / +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

فروش کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی. چاپ آبان1397

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »