هاله‌درمانی

برخی دانستنیها درباره هاله‌های انرژی

User Rating:  / 0

برخی دانستنیها درباره هاله‌های انرژی

 


آیا میدانید که اطراف بدن انسانها، حیوانات، گیاهان و اشیاء بی‌جان هاله‌های نورانی و میدان مغناطیسی وجود دارد؟

 

آیا میدانید که انسانها، حیوانات، گیاهان و اشیاء بی‌جان ؛ هرکدام به ترتیب درجه، دارای شعور خاص خود هستند و علاوه بر متوجه‌شدن نیت و افکار شما، به نوعی خداوند را از روی خوف و تواضع میپرستند؟

 

آیا میدانید طبق نتایج آزمایشات ماسارو ایموتو ، دانشمند ژاپنی، آب وضو و آب زمزم نورانی‌ترین آب است و وضو هاله‌های ما را نورانی و شفاف‌تر و بزرگتر میکند؟ و همچنین همانطور که افکار روی آب تاثیر میگذارد، چون 70 درصد بدن انسان آب است، پس افکار انسان، علاوه بر ثبت در کائنات، روی سلولها و خون خود فرد، بیشترین تاثیر را میگذارد؟

 

آیا میدانید طبق تحقیقات هندوها و یوگی‌ها، ذکر و بخصوص ذکر خداوند هاله های اطراف بدن انسان (کالبد اثیری) را نورانی و تقویت و بزرگ میکند؟

 

آیا میدانید اخلاق، اعمال، افکار، نیّت‌ها، و خاطرات گذشته شما در هاله‌های نورانی اطراف بدن ثبت میشود و افرادی چشم‌سوم‌شان فعال است، قادر به دیدن آن هستند؛ و از این طریق است که حیوانات و گیاهان از نیت درونی دل ما براحتی با خبر میشوند و به آنها نمیتوان دروغ گفت؟

 

آیا میدانید گیاهان میتوانند هاله‌های بدن انسان را ترمیم و انرژیهای منفی را به خودشان جذب کنند؟

 

آیا میدانید، درصورتیکه عشق را به فرد مقابل خود میدهید او نیز همینطور به شما برگرداند، هاله عشق اطراف شما به همین ترتیب بزرگتر میشود و با هدیه عشق به دیگران و دریافت برگشت آن، همدیگر را تقویت میکنیم و نباید یکطرفه و به‌زور از همدیگر انرژی بگیریم؟

آیا میدانید، هنگام ماساژ، هاله‌های اطراف بدن ماساژدهنده با هاله‌های اطراف بدن ماساژگیرنده در تماس است!

....

آسیبهای تفکرات منفی و هاله های انرژی؛ به همراه يه عالمه انرژي مثبت براي همه

User Rating:  / 0

آسیبهای تفکرات منفی و هاله های انرژی

به همراه يه عالمه انرژي مثبت براي همه 

هاله های انرژیتحقیقات در مهندسی بیوشیمی نشان می دهد که مغز انسان ماده ای را ترشح می کند به نام اندروفین .( مورفین طبیعی بدن
کسانی که بر ذهن آنها تفکرات منفی حاکم است اندروفینی که از مغزشان ترشح می شود بیماری زاست و کسانی که ذهن مثبت دارند اندروفین آنها شفا بخش است : یک ماده با دو خاصیت


امروزه از نظر علمی ثابت شده که هیچ چیزی نیست که از خودش هاله انرژی ساطع نکند

قانون "دوبروی " می گوید: "هر ذره ای از خود انرژی به همراه دارد" . حتی با دوربینهای مخصوص از این انرژی ها عکس تهیه کرده اند .

هاله های انرژی با فرکانس مغز و تفکر انسان مرتبط هستند.


ما می توانیم هاله های انرژی خود را با متمرکز شدن بر روی شخصی یا محلی هدایت کنیم فقط کافی است به آن شخص فکر کنیم بلافاصله هاله های انرژی ما با سرعت نور به سوی آن شخص فرستاده می شود .

هاله های انرژی قابل باردار شدن است ؛ اگر تفکر انسان منفی باشد هاله منفی و اگر مثبت باشد هاله مثبت
به اين ترتيب که انديشه های مثبت، مهر آميز، خيرخواهانه، سرشار از توانمندی، هوش و خلاقيت بر هاله اثر مثبت دارد و سطح انرژی های آن را بالا می برد و از نظر کمی نيز میتواند هاله انسان را بزرگتر نمايد .

برعکس انديشه های منفی، بدبينی ها، خودخواهی ها، احساس تنفر از خود و یا ديگران، حسادت، خشم و هر گونه انديشه بد بر هاله اثر تخريبی می گذارد و سطح انرژی های آن را بشدت کاهش میدهد و انرژی زيادی از انسان می گيرد

 

Read more: آسیبهای تفکرات منفی و هاله های انرژی؛ به همراه يه عالمه انرژي مثبت براي همه

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

جهت خرید کتابها:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است مشغول باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130  / +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

فروش کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی. چاپ آبان1397

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »