صفه اصلی

مطالب ویژه

تبلیغات - آگهی

 

آگهی‌های شما در اینجا

محصولات ماساژ، ورزش، تغذیه،‌طب،‌ و... بیشتر ببینید... (برای دادن آگهی در سایت، از طریق تماس با ما، ارتباط برقرار کنید).

 

                         آگهی‌های متنی:

*تدریس خصوصی نقاشی طراحی, و پذیرش سفارش تابلوهای شما (کلیک کنید)

*فروش اسباب‌بازی کودک(سیسمونی) 09123078357 

 

به جامع‌ترین وب‌سایت ماساژ خوش‌آمدید

کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی» استاد محمدرضا یحیایی:

 اغلب بیماریها از انحراف یا جابجایی استخوانهای لگن‌خاصره ناشی می‌شود، و حرکاتی که در این روش معرفی شده به جاانداختن استخوانهای لگن‌خاصره و رفع انحرافاتی که در این عضو رُخ داده، می‌پردازد.

 نویسنده بعد از فراگیری و تسلط بر روش درمانی «یومی‌هو»، آنرا با روش‌های درمانی سنتی دیگر مطابقت داده و در این زمینه به تحقیق و مطالعه پرداخت. بعد از سال‌ها تحقیق و تجربه به رفع اشکالات و ایرادهای وارد بر این روش درمانی اقدام نمود و آنرا بصورت خیلی ساده و روان به شکلی که قابل فهم و درک برای عموم مردم علاقمند باشد به رشتة تحریر درآورد.

   هدف و تلاش نویسنده از نگارش این کتاب، معرفی روش درمانی «یومی‌هو» در ایران می‌باشد و علاقمندان عزیز با مطالعه این کتاب و آموزش‌دیدن این روش درمانی نزد اساتید فن، به کارایی فراوان آن پی خواهند بُرد.

   بوسیله این کتاب، شما میتوانید خود و دیگران را در مدت زمان کوتاهی، از دست بیماریهایی مثل: اسکولیوز (انحراف جانبی ستون فقرات)، لوردوز (گودی کمر)، کیفوز (قوز)، شانه منجمد (فروزن شولدر)، دیسک کمر و گردن، سیاتیک، واریس، اِم.اِس، کمردرد، پادرد، گردن درد، آرتروز، رُماتیسم، پیری زودرَس، جابه‌جایی استخوان لگن خاصره، یبوست، دردهای ستون فقرات و شانه، لاغری، چاقی و خستگی مفرط، نجات دهید. از جمله:

1. تاریخچه ابداع «یومی هو تراپی» 2- درجات گواهینامه در «یومی هو تراپی» 3- علت بیماریها 4- اثرات جابه‌جایی استخوان لگن خاصره 5- روش درمانی معجزه آسایی که، بیماریها را ریشه کن می کند 6- اثر روش درمانی «یومی هو تراپی» روی بیماریها 7- تنها یک درصد از مردم، لگن خاصرۀ نرمال دارند 8- زایمان و جا به جایی استخوان لگن خاصره 9- جا به جایی استخوانهای لگن خاصره، و بروز بیماری 10- وجه تشابه باد بزن با بدن 11- تشخیص انحراف استخوان لگن خاصره 12- رازهای پنهان ماساژ درمانی«یومی هو تراپی» 13- روشهای درمانی هفتگانه 14- آموزش صد تکنیک ماساژدرمانی«یومی هو تراپی» 15- آموزش نرمش های فردی«یومی هو تراپی» (48 نرمش فردی) 16- جدول انعطاف، مربوط به نرمشهای فردی «یومی هو تراپی» 17- جدول اندازه گیری وضعیت درمانجو، قبل و بعد از ماساژدرمانی«یومی هو تراپی»

18- طب سنتی، جهت درمان بیماریها (1- ماساژدرمانی 2- طب فشاری 3- طب سوزنی 4- فتیله گذاری 5- دستگاه الکترونیکی«طب سوزنی»بدون سوزن 6- آب درمانی با فشار آب سرد 7- آب درمانی بوسیلۀ نوشیدن 8- حمام درمانی 9- یوگادرمانی 10- نمازدرمانی 11- موسیقی درمانی 12- تغذیۀ طبیعی درمانی 13- طب گیاهی 14- خواب درمانی 15- انرژی درمانی 16- رنگ درمانی 17- حِجامت 18- بادکش 19- هومیو پاتی).]

لطفا برای اطلاعات بیشتر، و اطلاع از « نحوه خرید کتاب »، به ادامه مطلب(بیشتر بخوانید) بروید.

                                                                                                                  بیشتر بخوانید

ماساژ جامع چیست

User Rating:  / 1
PoorBest 
article 2

   «ماساژ» تنها مجموعه‌ای از مشت‌و مال دادن بدن نیست، بلکه مجموعه‌ای از تکنیکها، مهارتها و علوم جسمی، ذهنی و روحی است؛ و فیزیوتراپیست‌ها و حکیمان و مخصوصاً ماساژدهنده‌ها باید علاوه بر تسلط به یکسری از مهارتها در زمینه تکنیکهای ماساژ، به سایر علوم مرتبط نیز تسلط داشته باشند تا به مقام یک حکیم جامع در «ماساژ جامع» نایل شوند. شامل: ۱- شناسایی انوع بیماریها  ۲- انواع ماساژها و طریقه استفاده صحیح از آنها ۳- زمان صحیح ماساژ دادن ۴- چه کسانی را نباید ماساژ داد و ... .

ماساژ جامع؛ ماساژی است که به یک تکنیک و سبک، متکی نبوده و محدودیتی در استفاده از ترکیب سبکها در حین کار ندارد، از قبیل: ماساژ سوئدی ، تایلندی، ورزشی، چی‌کنگ، بازتاب‌شناسی، هاله‌شناسی، چاکرا شناسی، و...

این نوع ماساژ، بر اساس «تز جامع» استاد محمّدرضا یحیایی می‌باشد.

 

...

بارگذاری(دانلود) کتاب الکترونیک

 بارگذاری(دانلود) کتاب الکترونیک

کتابهای الکترونیک (ای‌بوک- فایل پی‌دی‌اف) در زمینه‌های ماساژ، طب سنتی و گیاهی، پزشکی، ورزش، تغذیه، تندرستی و سلامتی و... قرارخواهدگرفت 


درباره این موضوع بیشتر بخوانید...

 

پاسخ پرسشهای رایج

پاسخ پرسشهای رایج

در اینجا پاسخ پرسشهای مهم و پرتکرار قرار می‌گیرد. پرسشها و ایمیلهای خصوصی شما مستقیماً در اینجا بصورت عمومی قرارنخواهد گرفت. 


درباره این موضوع بیشتر بخوانید...

 

تبلیغ کتابهای شما در موضوعات ماساژ و غیره

  تبلیغ (معرفی) کتابهای ماساژ

این بخش برای نویسندگان، فروشندگان و ناشرانی است که قصد معرفی و تبلیغ کتابهایشان در زمینه ماساژ و... را در وب‌سایت دارند


درباره این موضوع بیشتر بخوانید...

 

بارگذاری (دانلود) فیلم

 ماساژ، تغذیه، طب و...

 

ببینید...

 •  «تز جامع» یک مکتب، سَبک، سیستم، طریقت، دانش و آگاهیِ جدیدی می‌باشد که برای پیشرفت انسانها در همۀ زمینه‌ها و ابعاد جسمی، ذهنی و روحی، و در تمامی امور زندگی دنیوی و اخروی، کاربرد دارد. که در سال ۱۳۷۳ توسط «استاد محمّدرضا یحیایی»ابداع گردید.

   

   «تز جامع» می‌گوید: بدون تعصب، پیش‌داوری و قضاوت باید به محیط پیرامون خود نگریست؛ و تمامی مشاهدات خود را بدون هیچ‌گونه تغییری، مورد بررسی قرار داد.

   

     «تز جامع» می‌گوید: در «مکتب جامع»، هر چقدر درجات شاگردان و اساتید بالاتر می‌رود، آنها، خدمتگذارتر، خاکی‌تر، زحمتکش‌تر، و متواضع‌تر می‌شوند. این است روحیۀ برگزیدگان جامع.

   

  درباره این موضوع بیشتر بخوانید...

 • استاد یحیایی می‌فرماید: «استرس، درد، و گرفتگی عضلانی، ناشی از تغذیه نادرست (جسمی – ذهنی) است». تغذیه صحیح جسمی:

  شیرینی: انجیر، خرما، کشمش، توت، عسل، شیره نبات، نبات، نقل (شکر پنیر)، شیره انگور، شیره خرما. روغن: زیتون و کنجد طبیعی و دستکاری نشده؛ دنبه. حبوبات و دانه‌های روغنی هم، چربی دارند. ظروف: روی، مس، چدن. ملاقه: آهنی (حصوم). لیوان: مسی یا ورشو (مس روی برنج). قاشق: برنج یا مس. تنقلات: چهار مغز، کنجد، نخود، گندم بوداده، سنجد، عناب، آلو، خشکبار، و... نوشیدنی خنک: سرکه‌شیره؛ عرقی‌جات گیاهی با شیره نبات مانند گلاب بیدمشک، بادرنجبویه، و... نوشیدنی گرم: دمنوش و جوشونده گیاهان دارویی .  همراه با غذا: سبزی و سالاد با روغن زیتون و سرکه، آبغوره یا آبلیمو طبیعی دست‌ساز. رقیق‌سازی خون و بازشدن رگها: آب انار، آب زرشک، نارنگی با پوست. پاکسازی جسم و روح: هلیله سیاه، دمنوش سیاهدانه عسل. کسب انرژی: جوانه گندم. پروتئین: چهار مغز، حبوبات، میوه‌ها (موز)، سویا، و... [از کتاب حجامت جامع؛ و یوگا در هفت مرحل از مبتدی تا عالی].

  درباره این موضوع بیشتر بخوانید...

 • معرفی کتابهای مفید مورد نظر مدیریت وب‌سایت

  در این بخش به معرفی کتابهای مفید و مورد نظر مدیر وب‌سایت در زمینه ماساژ، طب سنتی و پزشکی، ورزش، تغذیه و تندرستی و غیره می‌پردازیم و با بخش تبلیغ کتاب متفاوت است

   ,ئی‌چینگ جامع، کتاب تقدیرات، فالنامه و حکمت چینی به همراه تز جدید و جامع ایرانی, داستانهای حکمت‌آموز جامع، ذن جامع، ذن در هنرهای رزمی، جلد۱,خواب درمانی جامع: خواب درمانی بیست دقیقه‌ای,حجامت جامع

   
 • معمولا افراد به سه دلیل مشتری ماساژ می‌شوند: ۱. رفع خستگی و دردهای عضلانی. ۲. نداشتن ورزش، و برای تندستی و سلامتی بدن و گردش بهتر خون، رسیدن مواد غذایی بهتر به سلولهای بدن و دفع بهتر مواد زائد، شادابی بدن. ۳. آرامش فکری، ذهنی و روحی.

   

  تعریف ماساژ : “ماساژ دستکاری لایه های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیکهای مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند بهبودی، و ترویج آرامش و آسایش است.”

   

  چه کسی دوست ندارد که ماهیچه هایش را مالش دهند و با ماساژ به بالاترین میزان آرامش دست پیدا کند؟
  ماساژ در همه جای دنیا جزء نرمش های آرامش بخش به حساب می آید و همه کشورها در حال ارتقاء آن هستند و رفته رفته این نرمش در حال وارد شدن به چرخه سلامتی انسان است.

اطلاعات تماس

جهت خرید کتابها:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است مشغول باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130  / +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

فروش کتاب آموزش ماساژدرمانی «یومی‌هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی. چاپ آبان1397

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »