موارد منع ماساژ

در چه مواردی نباید از ماساژ استفاده نمود

User Rating:  / 0
PoorBest 

۱- تب :  به هیچ وجه کسی را که تب دارد و درجه حرارت بد نش بالاتر از حد طبیعی است ماساژ ندهید .

۲- دوران بارداری :  خانمهای باردار مخصوصا ۴ ماهه اول را ماساژ ندهید ! اما اگر تخصص دارید و دوره آکادمیک گذرانده اید به آرامی مشکل ندارد .

۳-  بیماری و مشکلات بدنی :  در قسمت هایی از بدن که دارای زخم ، التهاب ، بیماری پوستی ، واریس و گشادی رگها ، جوش پوستی ، دمل ، شکستگی استخوان ، خونریزی ، ورم کردگی ، غده و . . . میباشند ، ماساژ انجام نشود مگر به تائید پزشک متخصص .

۴- سکته :  بیمارانی که سکته کرده اند و هنوز احتمال وجود لخته خون در رگها میباشد ، حتما زیر نظر پزشک متخصص انجام شود .

۵- سرطان و شیمی درمانی : برای بیماران مبتلا به سرطان و یا قبل از شیمی درمانی ماساژ زیر نظر پزشک متخصص بسیار سودمند است . اما بدون مجوز پزشک متخصص خطرناک میباشد .

منبع: اینترنت. سایتها و وبلاگهای مختلف.

 

تذکر: ماساژدهنده‌های خانم دقت کنند که تا جایی که امکان دارد از ماساژ بانوان باردار خودداری کنید. برای اطلاع از نقاطی که در ماه‌های مختلف بارداری باعث سقط جنین می‌شود و نباید آنجا را فشار داد به کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن» نوشته: استاد محمدرضا یحیایی، مراجعه بفرمایید.

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).