ذن

؛ راه روشن‌شدگی، خودسازی و فهم(Zen) ذِن

User Rating:  / 0
PoorBest 

ذِن (Zen)؛ راه روشن‌شدگی، خودسازی و فهم

 


ذن؛ راهی برای رسیدن به: عرفان و خودشناسی، تفکر اشراقی و شهودی، نفوذ به درون دل خویش و یافتن پاسخ سوالات ار درون خود، آرامش فکری، ذهنِ خالی از تشویش و افکار بیهوده، و بیدارشدن جان از خواب غفلت، است.

 

ذن؛ تفکر لحظه به لحظه و ژرف‌نگری به ماهیت اشیا به‌وسیله تجربه مستقیم است. ذن، برای ما اسیران زندگی شتابزده امروزی مفید است.

در بحر تفکر غوطه‌ورشدن و اندیشیدن است . ذن، روشن‌شدگی با تجربه مستقیم و تعمق است.

 

ذن را با ابزار کلمه و لفظ و واژه و نظم نمی‌توان به درستی تعریف و بازگو کرد . ذن، تجربه‌ای است طولانی که فرد باید خود آن را حس نماید . و همچنانکه نمی‌توان با توضیح درباره راه‌رفتن و نفس‌کشیدن عین نفس‌کشیدن و راه‌رفتن را تجربه نمود ذن را نیز با توضیح و توصیف و تعریف نمی‌توان درک کرد .

 

ذن عبارت است از رهائی _ ذن یعنی پرورش خود آگاه و ناخود آگاه انسان که ماوراء هر گونه دور اندیشی است ذن یعنی “ماوراء” منطقی زیستن و منطقی اندیشیدن.

 

روشهای توجه دادن مستقیم به حقیقت را با اعمال و اقوال فی البدیهه و خلق الساعدای که نمایانگر راز و رمزهایی از تفکر ادراکی و مشابه همان (کوآن) هایی بوده و معنای آنها متوقف ساختن روندهای فکری جهت آماده کردن شاگرد برای تجربه تصوفی هستند ، ثبت و گسترش داده‌اند.

 

ذن را باید از طریق داستانهای حکمت آموز و آموزنده آن که میان استاد و شاگرد تبادل میشود، درک کرد

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).