پزشکی رایج

نتیجه آخرين تحقیقات در مورد هيپوتالاموس

User Rating:  / 0

نتیجه آخرين تحقیقات در مورد هيپوتالاموس:پروفسور سميعي

ساختار کوچک هيپوتالاموس در مغز ماده ي آزاد کننده ي هورموني را ترشح مي کند به نام کورتيکوتروفين ...اين ماده به همراه هورمونش وظيفه ي تامين انرژي لاز م بدن براي مقابله با استرس و شرايط بحران اضطراب را دارد . در واقع همان چيزي ست که به بدن کمک مي کند بتواند مديريت هيجان داشته باشد. اما عمر اين ماده فقط يک سال است و گاهي به صورت خودکار درمغز ترشح مي شود. پروفسور سميعي تحقيقاتي انجام داد براي دانستن اين مطلب که چه چيزهايي باعث ترشح بيشتر اين ماده در برخي افراد و يا قطع و تاخير ترشح درفرد ديگر ميشود. نتيجه تحقيقات چندي پيش در سايت پروفسورسميعي منتشر شد .

نتيجه ي تحقيقات براي علم روانشناسي بي نظيربود و بسيار جالب :

1- وقتي شما از منظره اي يا ديدن چيزي لذت مي بريد و از آن به صورت کلامي تعريف مي کنيد و اهل به به و چه چه کردن هستيد ميزان ترشح اين ماده در مغز افزايش مي يابد .

۲- وقتي شما يک پارچه .گلبرگ گل يا چيزي لطيف را لمس مي کنيد و احساس خوشايندي داريد ميزان ترشح اين ماده در مغز افزايش مي يابد ...

۳- وقتي شما دست مي زنيد يا همان به اصطلاح کف مي زنيد حتي وقتي دريک کنفرانس حضور داريد و يا در يک مهماني و حتي به مدت زماني کوتاه ميزان ترشح اين ماده را در مغز افزايش مي دهيد ...

پس درود بر آنها که از هر چيز لذت بخش که مي بينند و حس مي کنند تعريف مي کنند !

درود برآنها که عادت دارند چشمهايشان را پر کنند از زيبايي هاي بي نظير طبيعت !

درو دبر آنها که وقتي قرار است کف بزنند به افتخار کسي، بي رمق وبراي رفع تکليف اين کار را نمي کنند!

چقدر خوب که بدانيم رفتار ما و لذت هاي ما چه بصري و چه لمسي باعث مي شود بدن در کنترل هيجانات و استرس هاي روزهاي بعد ذخيره هاي مفيدي اندوخته کند و باعث ترشح بيشتر ماده هاي موثر مغز در آرامشمان شود ....

پس يادت باشد :

لذت هايت را به زبان بياور مغزت هوشيارانه آن را دريافت مي کند وبه کار مي برد .

 

درود بر پروفسور سميعي و همه نامداران اين سرزمين

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).