پاسخ پرسشهای رایج و پرتکرار

پاسخ پرسشهای رایج مخاطبان وب‌سایت ماساژ جامع - پرسش ۱

User Rating:  / 0

پاسخ پرسشهای رایج مخاطبان وب‌سایت ماساژ جامع

پرسش ۱: باسلام. چرا وقتی با روغن M1 و M2ترکیبی، ماساژ می‌دهید دست شما بهتر سر و لیز می‌خورد و بدن براحتی چرب می‌شود،‌ولی وقتی از روغن آلوورا استفاده می‌کنید آن چربی را ندارد و دست شما روی بدنم براحتی سر نمی‌خورد؟ ممنون. علی از تهران.

پاسخ ۱: باسلام. روغن M1 و M2مطمئنا طبیعی است و به جز روغن خالص و طبیعی خوراکی (کنجد یا زیتون) و ۴۰ نوع گیاه خوراکی دارویی ایرانی چینی،‌ چیز ناخالص و مصنوعی دیگری افزوده نشده است.

ولی روغنهای کارخانه‌ای خارجی و داخلی، مشخص نیست به چه شکلی تولید می‌شود که هم دست نمی‌تواند بخوبی سر بخورد و هم چربی آن خیلی کم است. و در ضمن از مواد افزودنی هم برای تهیه آن استفاده شده است. روغن آلووِرا فقط برای پوست مفید بوده و فقط به پوست (ظرف یک ساعت) جذب می‌شود. البته برخی روغنهای خارجی بر پایه الکل ساخته می‌شوند.

افرادی که احساس دردهای عضلانی، کشیدگی، ضرب‌خوردگی، گرفتگی و کوفتگی دارند، ماساژ با روغن گیاهی مخصوص ما (M1 و M2)، برای آنها پیشنهاد می‌شود که چهل خاصیت برای تقویت نیرو و بنیه بدن، و رفع درد و کوفتگی، و آرامش اعصاب و تقویت عضلات، شادابی، ... دارد. هر دو روغن(M1 و M2) ظرف یک ساعت اول به پوست جذب می‌شود و پس از ۲،‌۳ ساعت به داخل گوشت و استخوان نیز جذب می‌شود.

 

من خودم، مچ دستم دوبار در باشگاه و کوه به شدت ضرب دید، با روغن مالی با (M1 و M2) کاملا خوب شد. (مدیریت سایت. امیر. ۱۳۹۳/۱۰/۰۵)

پاسخ پرسشهای رایج و پرتکرار

User Rating:  / 0

.

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).