ماساژ پـا

ماساژ پـا

User Rating:  / 0
PoorBest 

.:::  ماساژ پـا  :::.

ماساژ پـاکف هرکدام از پاهای ما، شامل بیش از ۷۰هزار عصب است که آنها را نسبت به استرس حساس می‌کند میتوانید با ماساژ پا ، استرس موجود در پای ماساژگیرنده را از بین ببرید


پزشکان بازتاب‌شناسی (Reflexology) معتقدند که عصبی که به انتهای پا ختم می‌شود، با اعضای بدن هماهنگ است.
مثلاً ماساژ نوک انگشت کوچک پا می‌تواند روی سینوس‌های فرد تأثیر بگذارد. بنابراین ماساژ پا می‌تواند به یک درمان کل‌گرایانه تبدیل شود که سلامت کل بدن را بهبود می‌بخشد.


در طب چینی هم تمام مریدین‌ها (Meridians-مجراهای انرژی) از کف دستها و پاها شروع می‌شوند و به همان‌جا خاتمه می‌یابند. بنابراین ماساژ دستها و پاها بر نقاط مختلف بدن تأثیر می‌گذارد.

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).