نوزاد (کودک - اینفنت

ماساژ نوزاد - کودک

User Rating:  / 0

ماساژ نوزاد - کودک

یکی از روشهای ایجاد عشق و محبت در کودکان ایجاد ارتباط جسمی با کودک می باشد .تماس جسمی با کودک و لمس همراه با مهر و محبت نوزاد ,عشق و علاقه را در کودک زنده نگه می دارد که باعث احساس امنیت در کودک می گردد و این احساس در نهایت اعتماد به نفس کودک را ارتقاء می بخشد.

 ماساژ نوزاد - کودک

تحقیقات نشان می دهد ماساژ، گردش خون را بهبود میبخشد و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت میکند,ماساژ باعث کاهش و تخفیف بسیاری از دردهای مزمن در بدن کودک می گردد عضلات را محکم کرده و باعث انعطاف مفاصل می شود.معمولا" کودکانی که از نوزادی توسط والدین ماساژ می شوند کمتر گریه کرده و در برابر بیماری و ناراحتی مقاوم تر می باشند .

ماساژ نوزاد - کودک 

ماساژ کوکان علاوه بر مزایای زیاد برای کودکان , برای والدین هم منافع خوبی دارد.

والدینی که با عشق و محبت به ماساژ کودکان خود می پردازند خود احساس آرامش و لذت بیشتری نسبت به سایر والدین دارند

ماساژ نوزاد - کودک

نوازش و ماساژ کودک باعث حساس شدن والدین به حرکات کودکان شده و به تدریج نسبت به عکس العمل های کودک شناخت خوبی پیدا می کنند و درک بهتری از کودک خود می یابند همین مسئله باعث افزایش مهارتهای والدین در نگهداری از کودک میشود.

 ماساژ نوزاد - کودک

ماساژ کودکان باید در شرایط مناسب و با آمادگی کامل صورت گیرد .والدین باید از نظر جسمی و روحی در شرایط خوب و متعادل بوده تا بهترین تعامل و ارتباط با کودک صورت پذیرد از طرفی شرایط دما ,نور , رطوبت ,صدا و تمیزی مکانی که در آن ماساژ صورت می گیرد باید مناسب بوده تا بهترین تاثیر را بر روی کودک و والدین داشته باشد.

 

ماساژ نوزاد - کودک

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).