تویی‌نا - چینی

(ROU FA) تویی نا: تکنیک های ماساژ

User Rating:  / 0
PoorBest 

ماساژ درمانی چینی (هنر شفابخشی تویی نا)

 تکنیک های ماساژ(ROU FA)

ROU FA یکی از معمولی ترین تکنیک های TUI NA است و روی بسیاری از قسمتهای بدن قابل انجام است. ابتدا این تکنیک را روی خود پیاده کنید تا آن را کاملا درک کنید بخصوص روی ساعد و ران خود آن را امتحان کنید.


شما میتوانید ROU FA را با انگشت شست با انگشت میانی با همه انگشتان و انگشت شست با هم، با تمام کف دست با قسمت برجسته کف دست یا نوک آرنج انجام دهید.

tuina5.jpg - 28.98 KB

 

سه روش شرح داده شده در زیر از معمول ترین روش ها هستند اگر میخواهید از روش دیگری استفاده بکنید اصول یکسان فشار به طرف پایین و ماساژ دایره وار را رعایت کنید.

 

تحریک نقاط 


ROU FA
را توسط انگشت شست و یا انگشت میانی می توان برای تحریک نقاط بکار برد. برای تقویت یک نقطه از ماساژ آرام در جهت عقربه های ساعت استفاده کنید.برای کاهش یا پاک کردن یک قسمت،از ماساژ دادن در خلاف جهت عقربه های ساعت و فشار بیشتر استفاده کنید.

tuina6.jpg - 25.17 KB

منبع: iran-stu.com  

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).