تویی‌نا - چینی

هنرشفابخشی تویی نا:ماساژ درمانی چینی/ مقدمه

User Rating:  / 0
PoorBest 

TUI NAیا ماساژ پزشکی چینی یکی از چهار شاخه اصلی طب سنتی چین می باشد. سه شاخه دیگر عبارتند از طب گیاهی،طب سوزنی و TUI NA.QI GONG که در غرب به تازگی مورد توجه قرار  گرفته است.اما ریشه این شاخه از طب به چین باستان برمیگردد.مطالعات باستان شناسی نشان داده است که قدمت آن به ۲۷۰۰ سال قبل از میلاد برمیگردد و در نتیجه می توان آن را نیای تمامی شکل های موجود ماساژ(از شیاتسو تا استئوپاتی)که امروزه وجود دارند،دانست.با توجه به تاریخ این شاخه از طب ما شاهد رشد اصلاح و سیستماتیک شدن آن توسط پزشکان در دانشگاه ها و بیمارستان های چین می باشیم.

هنرشفابخشی تویی نا:ماساژ درمانی چینی/ مقدمه

 

TUI NA یک شیوه رایج درمان در چین می باشد و این امر اصلا دور از انتظار نیست که ما مردمی را مشاهده کنیم که در انتظار باز شدن بخش مربوط به TUI NAمی باشند. در ضمن این شیوه معمولا اولین گزینه برای درمان کودکان می باشد.

TUI NAبا شیوه های دیگر ماساژ که در آن ها درمان یک نارسایی داخلی یا اختلال عضلانی اسکلتی مد نظر است،فرق دارد.کسی که عمل ماساژ را انجام میدهد باید دید کاملی از اصول طب سنتی چینی داشته باشد تا این که بتواند با توجه به همین اصول تشخیص مناسبی در رابطه با مراجعه کننده بدهد.این مسئله یک امر بسیار ضروری قبل از شروع درمان میباشد.این شیوه درمان به شدت به تکنیک های مربوط به حرکت دستها وابسته است و هر یک از این تکنیک ها اثر خاص خود را داشته و در حوزه خاصی اثر گذار می باشد.

هنرشفابخشی تویی نا:ماساژ درمانی چینی/ مقدمه

 

بسیاری از مردم کشورهای غربی تا به حال از طب گیاهی و نیز طب سوزنی چینی استفاده کرده اند. اکنون نیز TUI NAدر حال گسترش در غرب می باشد و عمومیت این شیوه درمانی با آگاه شدن مردم از فوائد و اثرات آن رو به افزایش است.به همین دلیل نیز مردم چین هزاران سال از آن استفاده کرده اند.

منوی آکاردئونی

صفه اصلی

سایر مطالب

سبکهای ماساژ در دنیا

امکانات

مطالب علمی ماساژ

فروشگاه

اطلاعات تماس

مدیر وب‌سایت و ماساژدهندۀ آقایان:

تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵  02188692065 سعادت آباد.

لطفا ابتدا با تلفن ثابت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی، باتلفن همراه، تماس بگیرید: تلفن همراه: 09373234130 ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ امیر .

در صورت عدم پاسخگویی با تلفن همراه نیز، که ممکن است در آن زمان مشتری ماساژ داشته باشم، پیغام خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود. ساعت ارائه خدمات: از ۸ صبح تا ۱۱ شب.    ۴ یا ۵ ساعت قبل، تلفنی وقت بگیرید. ساعات تماس: از ۸ صبح تا ۱۲ شب.

Contact Us:   Tell: +989373234130

                          +982188692065 Saadat Abad,Tehran.

Instagram: massage.iran.ir

فروش پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی: Yumeiho Therapy)

 قروشکتابِ: خواب‌درمانی جامع (خواب‌درمانی بیست دقیقه‌ای)

 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، و خودهیپنوتیزم برای رسیدن به حالت خلسه جهت خود شناسی روحی، و تأثیر ذهن بر جسم.

فروش کتاب «درمان جامع طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن». قابل استفاده با:

۱. « طب سوزنی با سوزن »

۲. « طب سوزنی ، ‌بدون استفاده از سوزن ، با دستگاه »

۳. « شیاتسو، طب فشاری با انگشت دست، ماساژ »

 

فروش کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی».  کندالینی، تنفس، حس ششم، چشم سوم، چاکرا، مدیتیشن، تله پاتی کالبد اثیری، هاله نورانی.

 

فروش کتاب «قدرتهای ذهنی». مطالعه کتاب با (روح- کالبد اثیری) نویسنده کتاب، در عالم خواب بوسیله کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) در کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نویسنده کتاب).